• firma budowlana konin

 • Firma Budowlana Konin - A-Z BUD Konin

  Sprawdź jak budujemy domy jednorodzinne od A do Z

 • Firma Budowlana Konin - A-Z BUD Konin

  Stawiamy na uczciwość i rzetelność wykonywanej pracy oraz udzielamy długoletniej gwarancji

 • Firma Budowlana Konin - A-Z BUD Konin

  Świadczymy usługi budowlane w zakresie budownictwa jednorodzinnego na terenie Wielkopolski

 • Firma Budowlana Konin - A-Z BUD Konin

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej działamy od 1993r.

Pytania/Odpowiedzi

Ile czasu może trwać wykonanie wnętrza?

Wykonanie wnętrz o powierzchni użytkowej domu ok. 180m2 zakończonych na etapie stanu deweleporskiego tzn. wykonane już instalacje elektryczne, hydrauliczne i inne oraz tynki i posadzki, wynosi od jednego miesiąca do trzech miesięcy. Tak wielka różnica składa się na kilka czynników, a mianowicie: standard wykonywanych pomieszczeń, stopień trudności zaaranżowanych wnętrz, ilość pomieszczeń w budynku, mieszkaniu itp. Wykonanie samych instalacji, tynków i posadzek ok. trzech tygodni. Przy innym metrażu pow. użytkowej czas wykonania usługi należy przyjąć proporcjonalnie.

Ile czasu może trwać wykonanie domu w stanie surowym zamkniętym?

Budowa domu o powierzchni użytkowej ok. 180m2 do stanu surowego zamkniętego, tzn. fundamenty, mury, stropy, dach, okna, drzwi zewnętrzne, trwa ok. dwóch miesięcy do trzech miesięcy nie licząc przerw spowodowanych siłami wyższymi takimi, jak: nie odpowiednia pogoda, dłuższy brak w dostawie prądu, nie dotrzymanie warunków umowy przez Zamawiającego itp.

Co mamy do zaoferowania?

Nasza firma budowlana oferuje wysoką jakość wykonywanych usług, szczególną uwagę zwracamy na dokładność, wymiarowość, solidne wykonanie wszelkich izolacji budynku, czystość i porządek na budowie, bardzo duża dokładność prac wykończeniowych wnętrz. Wykonujemy wnętrza aranżowane przez profesjonalnych architektów o bardzo dużym stopniu trudności przy zastosowaniu nowoczesnych metod i materiałów do wykonania prac. Naszym atutem jest duże doświadczenie i wiedza w branży budowlanej i wykończeniowej, dlatego dzielimy się nią i doradzamy różne rozwiązania dopasowując się do potrzeb naszych klientów. Już na etapie wyceny staramy się znaleźć tańsze, ale równie dobre rozwiązania nie tracąc na jakości, zgodnie ze sztuką budowlaną i obowiązującymi normami.

Czy firma A-Z Bud posiada certyfikaty?

Firma A-Z Bud posiada certyfikaty budowania w systemie "SILKA", "YTONG", "POROTHERM", oraz systematycznie uczestniczy we wszelkich szkoleniach branży budowlanej takich, jak: izolacje przeciwwilgociowe, izolacje termiczne i inne, systemy kominowe i wentylacyjne, nowe rozwiązania technologii w budownictwie i inne.

Jak wygląda wycena pracy?

Każda usługa jest szczegółowo omawiana i wyceniana dla każdego inwestora indywidualnie. Koszt wyceny wynosi 0,00 PLN. i trwa do trzech dni. Kosztorys zawiera pozycję wszystkich wykonywanych czynności i nie posiada ukrytych prac.

Czy firma A-z Budo posiada duże doświadczenie?

Firma Budowlana A-Z Bud posiada duże doświadczenie, czego dowodem jest istnienie na rynku od 1993 roku oraz znaczną ilość wykonanych inwestycji. Do tej pory nasza firma nie korzystała z promowania się poprzez reklamę w szerokim tego słowa znaczeniu, a zlecenia na roboty budowlane płynęły z poleceń i rekomendacji naszych Klientów. Ze względu na licznie tworzącą się często nieprofesjonalną i niefachową konkurencję oraz idąc z postępem postanowiliśmy stworzyć dla Państwa naszą stronę.

Na jakim obszarze działa firma A-Z Bud?

Działamy w większości na obszarze byłego województwa konińskiego, Wielkopolska, jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jesteśmy gotowi do pracy na terenie całej Polski.

Jak możemy się skontaktować?

Wybór kontaktu pozostawiamy naszym Klientom. Każda forma kontaktu dla nas jest dobra. Na naszej stronie w zakładce "KONTAKT" podajemy kontakt jak i mapkę dojazdową do biura firmy budowlanej A-Z Bud.

Gdzie możemy się spotkać?

Proponujemy pierwsze spotkanie w siedzibie firmy, a po omówieniu wstępnym rodzaju usługi kolejne spotkania na terenie wykonywanej usługi.

 

Copyright © 1993 - 2024 A-Z BUD Przemysław Wojterkowski
Konin ul. Poznańska 80a / tel: +48 509 077 071 / email: azbudkonin@wp.pl
firma budowlana konin, usługi budowlane konin, budowa domów pod klucz

agencja interaktywna voseo.pl
pozycjonowanie stron internetowych